Gāzbetona mūris pabeigts

Pēc pārsedžu uzlikšanas, es šim pasākumam atkal spēju rast motivāciju un pēdējās rindas tapa jau labākā garastāvoklī. Ja neskaita bloku loģistiku uz stalažu otro stāvu, tagad arī varēju beidzot ieskrieties ar līmēšanu un nečakarēties ar zāģēšanu.

Normāls slodzes tests stalažām – izturēja 🙂

DSC_7199IMG-20180525-WA0000

Un te jau viss samūrēts.

DSC_7237DSC_7295DSC_7289

Iekšējai sienai augšā U200 bloki ar betonu un 4x d12 armatūru. Betonā ieliku d12 vitņstieņus pie kuriem stiprināsies parseguma sijas. Arsienām betons nebūs, tikai ielīmēta armatūra gropēs – zem mūrlatas d10, zem pārseguma sijām d12. Viss ar pienācīgiem pārlaidumiem.

 

Betonēju ar Sakret BE betonu. Aizgāja laikam 12 maisi.

DSC_7328DSC_7333

Tālāk jāatrisina mūrlatas mezgls un varēs ķerties pie pārsegumiem un jumta.

Advertisements

7 thoughts on “Gāzbetona mūris pabeigts

  1. Pēc projekta nekur nav monolītās joslas. Šis risinājums ir mans redzējums, lai vienmērīgāk sadalītu slodzi no jumta krēsla uz vidējo sienu. Sanāk, ka vidējai sienai būs jāiztur 2x lielāka slodze kā ārsienām. Bauroc Hard bloki, protams, šo slodzi paņemtu bez problēmām, bet kaut kā subjektīvi gribējās, lai iekšsiena ir sasaistīta vienā veselumā. Ārsienām šo sasaistes funkciju pildīs mūrlata.

   Like

   1. pec apm 12g paradijas pirmas plaisas gan arsienu, gan nesoso starpsienu aeroc muri – nebija rastjazkas – tikai murlata. 2x ta vairs nedaritu

    Like

   2. Šādi ir izdomāts un mēģināšu realizēt. Lai sienas nelauztu uz āru, abas mūrlatas būs sasaistītas kopā ar pārseguma sijām. Sijas savukārt pieskrūvētas pie nesošās iekšsienas. Pamati ir pamatīgi un tur nekādām kustībām nevajadzētu notikt.

    Like

 1. Ja ir paredēts divslīpu jumts, monolītā josla ārsienā būtu vairāk vajadzīga kā iekšsienā, nestspējas jau pietiktu, bet jumta spēka vektors lauž ārsienas uz āru un mūrlatu jau arī ir jānostiprina ar sienām. Projekts bez monolītās joslas divslīpu jumtam, protams ir interesanti.

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s